Wyniki wyszukiwania dla:

4 lutego 2024r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Okresu Zwykłego. Od jutra w naszej parafii odbędzie się peregrynacja relikwii św. Artemidesa Zattiego. Codziennie o godz. 17.20 będzie odprawiona nowenna o nowe powołania. Każdy dzień ma też swoją tematykę. Gorąco zapraszam do uczestnictwa. W piątek relikwie będą w Łupstychu.

W ramach peregrynacji na jej rozpoczęcie, będziemy gościli księdza Arcybiskupa serdecznie zapraszam już jutro na przywitanie relikwii i nowennę.

 1. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia:
 • w poniedziałek (5 lutego) – wspomnienie św. Agaty. Z racji peregrynacji relikwii różaniec za zmarłych będzie odmówiony po mszy świętej.
 • we wtorek (6 lutego) – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
 • w sobotę (10 lutego) – wspomnienie świętej Scholastyki,
 1. W przyszłą niedzielę (11 lutego) o godzinie 18.00 zostanie odprawiona msza święta o dobrego męża/dobrą żonę. Msza jest inicjatywą młodzieży, a będzie jej przewodniczył ks. Łukasz Dumiński
 2. Bóg zapłać za uczestnictwo w uroczystości świętego Jana Bosko oraz
  za słowa życzliwości kierowane do wspólnoty salezjańskiej, dziękuję także tym, którzy zorganizowali sprzątanie dekoracji świątecznych w kościele.
 3. W tym roku chcemy zorganizować 2 pielgrzymki: sanktuaria Pomorza (Matemblewo, Wejherowo, Las Piaśnicki i Rumia) w dniach w dniach: 11-12 maja, oraz do sanktuariów we Francji. Wszystkie informacje u P. Romualdy Skorupy.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz sióstr Karmelitanek w Spręcowie. W tym roku na rzecz klasztoru przekażemy 1230 zł.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 6. Wszystkich parafian i gości zachęcamy również do przekazania 1,5 % podatku na Oratorium św. Jana Bosko w Olsztynie. Numer KRS: 0000151263.
 7. Wszystkim obchodzącym w bieżącym tygodniu swoje urodziny lub imieniny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Bogu w naszych modlitwach.

Podziel się tym wpisem: