Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021

Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną, która jest Niedzielą Biblijną i Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Biblijny. Podkreślając znaczenie Pisma Świętego, w poniedziałek po Nieszporach proponujemy spotkanie dzielenia się Słowem, natomiast w czwartek o tej samej godzinie – bibliodramę, czyli alternatywną formę słuchania i przeżywania Słowa Bożego.

We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.

W środę 21 kwietnia przypada III rocznica święceń biskupich księdza biskupa Janusza Ostrowskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W piątek 23 kwietnia przypada uroczystość świętego Wojciecha – głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również dzień imienin JE księdza arcybiskupa seniora Wojciecha Ziemby. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach prosząc w szczególności o łaskę zdrowia.

Spotkanie formacyjne dla młodzieży, która w tym roku chce przystąpić do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w Oratorium w piątek 23 kwietnia w 2 grupach o godz. 17.00 i 18.00 według ustalonej listy. Osoby zainteresowane są proszone o wcześniejszy kontakt z księdzem Dariuszem.

Członków Rady Oratorium zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w piątek 23 kwietnia o godzinie 19.30.

Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą w miesiącu kwietniu. Na mszy świętej wieczornej wypiszemy akty zawierzenia Wspomożycielce, a następnie odprawiając drogę światła udamy się do Łupstycha, gdzie o godzinie 20.00 zakończymy spotkanie Apelem Jasnogórskim ze złożeniem Aktów Zawierzenia.

W sprzedaży dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Zachęcamy do wspierania naszego Oratorium poprzez przekazanie 1% podatku. Potrzebne informacje znajdują się na kartach w wejściu do kościoła.

Parafianom, gościom i wszystkim modlącym się w naszym kościele składamy życzenia i przekazujemy wyrazy naszej życzliwości.


Podziel się tym wpisem: