Wyniki wyszukiwania dla:

9 czerwca 2024r.

  1. Przeżywamy X Niedzielę Zwykłą.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
  • we wtorek (11 czerwca) – wspomnienie św. Barnaby Apostoła,
  • w środę (12 czerwca) – wspomnienie bł. Franciszka Kęsego i towarzyszy, oratorianów z Poznania,
  • w czwartek (13 czerwca) – wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  • w piątek (14 czerwca) – wspomnienie św. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  1. Trwają zapisy na obóz wakacyjny i półkolonie. Informacje i zapisy codziennie w Oratorium. Oratorium zaprasza także rodziny do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski w czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej.
  2. Zbliża się okres wakacyjny. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach. Szczególnie rekomendujemy udział w pielgrzymce Suwałki-Wilno oraz warmińskiej pielgrzymce na Jasną Górę.
  3. Komunikat: W katolickim Zespole Edukacyjnym im. św. Rodziny trwa nabór na rok szkolny 2024/25. Przyjmowani są uczniowie do XIII Ogólnokształcącego Katolickiego im. Świętej Rodziny przy Parafii NSPJ, Niepublicznego Przedszkola i Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny przy Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka. Zaproszenie jest do dzieci i młodzieży, którzy chcieliby uczyć się i wzrastać w przyjaznym środowisku promującym wartości katolickie. Więcej informacji na stronach internetowych Katolickiego Zespołu Edukacyjnego zsk.olsztyn.pl
  4. W tym tygodniu odprowadzaliśmy na cmentarz śp. Ryszarda Milanowskiego i Emmę Wilczyńską. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.

Podziel się tym wpisem: