Wyniki wyszukiwania dla:

7 maja 2023r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • W poniedziałek (8 maja) – uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski,
 • w sobotę (13 maja) – święto św. Marii Dominiki Mazzarello, współzałożycielki sióstr salezjanek.
 1. Składam serdeczne podziękowania tym, którzy pomogli zorganizować Inspektorialne Spotkanie Animatorów w Olsztynie. W przygotowanie włączyło się wiele osób, wspierając pracą, ofiarami, zasobami, pomysłami i modlitwą. Pragnę podziękować szczególnie: młodzieży, która była „sercem” wydarzenia, Różom Różańcowym, mieszkańcom ul. Bałtyckiej, którzy zorganizowali grilla, mieszkańcom Łupstycha wraz ze sklepem, którzy zadbali o grochówkę oraz szkole SP nr 19, którzy nas przyjęli i podjęli trud wyżywienia młodzieży.
 2. W najbliższy piątek wyruszamy w pielgrzymkę do Wilna. Wyjazd o godz. 4.00. Proszę o modlitwę o bezpieczną podróż.
 3. W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Także w przyszłą niedzielę, na godz. 20.00 pragniemy zaprosić wszystkich na drogę światła. Jest to nabożeństwo typowo wielkanocne. Nabożeństwo rozpocznie się na cmentarzu a zakończy apelem przy figurce Matki Bożej.
 4. Nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Zwardoniu w Beskidzie Żywieckim w dniach 15-24 lipca b.r. Zapisy i informacje w Oratorium.
 5. Trwamy w miesiącu maju. Nabożeństwa majowe odbywają się codziennie o godz. 17.30. W Łupstychu nabożeństwa majowe oprawiane są codziennie o godz. 17.00. Codziennie o godz. 21.00 pod figurką Matki Bożej odprawiamy Apel Jasnogórski.
 6. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy
  o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: