Wyniki wyszukiwania dla:

7 kwietnia 2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas. Po mszach świętych – zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji.
    O godz. 15.00 rozpocznie się Godzina Miłosierdzia. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia:
  • w poniedziałek (8 kwietnia) – Zwiastowanie Pańskie. Ze względu na Wielki Tydzień, święto to jest przełożone na pierwszy dzień po oktawie Wielkanocy. Jutro przypada również Dzień Świętości Życia, który jest okazją do duchowej adopcji. Dodatkowa msza święta zostanie odprawiona o godz. 9.00.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest jeszcze kilka egzemplarzy gazetki parafialnej „Echo Wspomożycielki”, a także „Misje Salezjańskie” i „Gość Niedzielny”. Ponieważ na wokandę wraca temat aborcji, chcemy przedstawić stanowisko Kościoła w odniesieniu do życia, dlatego zachęcamy do zapoznania się z broszurą „Otoczmy troską życie”, która jest wyłożona razem z prasą.
  2. Na sobotę 20 kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w pracach przy porządkowaniu trawnika od północnej strony kościoła. Zapisy i informacje u pani Romualdy Skorupy.
  3. W dniach 12-21 sierpnia br. nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Szczecinie. Zapisy i informacje w Oratorium.
  4. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymki do Sanktuariów Pomorza i do Francji. Zachęcamy do udziału.
  5. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: