Wyniki wyszukiwania dla:

6 marca 2022

 1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj po mszy o godzinie 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 2. W kalendarzu liturgicznym nadchodzącego tygodnia obchodzimy:
 • w poniedziałek 7 marca – wspomnienie św. Perpetuy i Felicyty. Jest to pierwszy poniedziałek miesiąca. O godzinie 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach a następnie msza święta sprawowana w ich intencji
 1. Rozpoczęliśmy miesiąc marzec, który jest dedykowane osobie świętego Józefa. Modlitwę przez jego wstawiennictwo, będziemy zanosili podczas środowej nowenny.
 2. Nabożeństwa wielkopostne odbywają się wg następującego porządku. W Gutkowie Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek Wielkiego Postu:
 • o godz. 16.45 – dla dzieci,
 • o godz. 17.20 – dla dorosłych,
 • o godz. 19.00 – dla młodzieży.

W Łupstychu Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godzinie 17.00.

           Gorzkie Żale w Gutkowie odprawiane będą w niedzielę o godzinie 17.15 i połączone zostaną z katechezą dotyczącą dekalogu, natomiast w Łupstychu – pół godziny przed niedzielną mszą                świętą. Przypominamy, że za udział w tych nabożeństwach pod zwykłymi warunkami przypisany jest odpust zupełny.

 1. W okresie Wielkiego Postu adoracja Najświętszego Sakramentu będzie odbywała się w czwartki po mszy świętej wieczornej i trwa do godziny 20.00
 2. Jako formę jałmużny wielkopostnej proponujemy wsparcie leczenia małej Kingi, naszej parafianki. Ponieważ już prowadziliśmy zbiórkę do puszek na jej leczenie, chcemy zaangażować się w inne formy szukania środków na zakup drogiego leku. W tym tygodniu prosimy o to, aby wykonać każdego dnia 1 telefon do znajomych lub rodziny, prosząc aby udzieli wsparcia dziecku, które potrzebuje blisko 10 mln zł aby zakupić lek.
 3. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność naszego Oratorium. Osoby obchodzące w bieżącym tygodniu urodziny lub imieniny polecamy Bogu w naszych modlitwach.
 4. Przyszła niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Włączymy się w ogólnopolską zbiórkę pieniędzy na rzecz pomocy misjonarzom.
 5. Gościom Jubilatom składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o modlitwie.

Podziel się tym wpisem: