Wyniki wyszukiwania dla:

6 listopada 2022r.

 1. Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. Dziś po mszy o godzinie 18.00 odbędzie się modlitwa adoracyjna w intencji Ojczyzny zorganizowana prze młodzież naszego Oratorium.
 2. W tym tygodniu obchodzimy następujące wydarzenia i celebracje:
 • W środę (9 listopada) – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
 • w czwartek (10 listopada) – wspomnienie świętego Leona Wielkiego,
 • w piątek (11 listopada) – wspomnienie św. Marcina z Tours. Jest to także rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godzinie 9.00. Ksiądz Arcybiskup Józef Górzyński Metropolita Warmiński w trosce o dobro duchowe wiernych udziela wszystkim wiernym Archidiecezji Warmińskiej i osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego tego dnia.
 • w sobotę(12 listopada) – wspomnienie św. Jozafata.
 1. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Ubogich, po mszy zbiórka na cele charytatywne realizowane przez Caritas.
 2. Zwracamy się ze szczególną prośbą o dalsze wsparcie zbiórek prowadzonych na rzecz Kingi Rydz. W związku z tym, emerytów czy osoby pracujące na zmiany zapraszamy we wtorek do oratorium na godz. 10.00 w celu wykonanie różnego rodzaju ozdób, które mogą być sprzedawane na kiermaszach.
 3. W najbliższą środę na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie wszystkie osoby czytające i śpiewające w czasie nabożeństw szczególnie podczas mszy świętych.
 4. Na nadchodzący długi weekend z 20 osobową grupą młodzieży ks. Adam udaje się na spotkanie animatorów do Płocka. Prosimy o modlitwę o bezpieczny i owocny przebieg spotkania.
 5. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o wyjeździe na diecezjalne święto młodych. Prosimy do 10 listopada oddać karty zapisu.
 6. 12 listopada w Gietrzwałdzie odbędzie się szóste modlitewne czuwanie, podczas którego będziemy rozważać szóstą boleść Matki Bożej Bolesnej „Zdjęcie Ciała Pana Jezusa z Krzyża” ofiarowane jako ekspiację za grzechy.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 8. W tym tygodniu do wieczności odeszła pani Erna Ziejewska z Łupstycha, polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. .

 


Podziel się tym wpisem: