Wyniki wyszukiwania dla:

5 marca 2023r.

  1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami „Ad Gentes”. Po mszy – zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W Gutkowie Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek Wielkiego Postu o 16.40 – dla dzieci, o godz. 17.20 – dla dorosłych, o godz. 19.00 – dla młodzieży.
    W Łupstychu Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w Gutkowie są odprawiane w niedzielę o godz. 17.15, natomiast w Łupstychu – pół godziny przed niedzielną mszą świętą. Przypominamy, że za udział w tych nabożeństwach pod zwykłymi warunkami przypisany jest odpust zupełny. W okresie Wielkiego Postu adoracja Najświętszego Sakramentu będzie odbywała się w czwartki po mszy świętej wieczornej.
  3. Za dwa tygodnie rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Wygłosi je ks. Adam Wtulich – salezjanin, dyrektor wspólnoty salezjańskiej i proboszcz parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi. Ks. Adam pochodzi z parafii Stare Jabłonki, wiele lat był kustoszem sanktuarium w Różanymstoku.
  4. Ruszyły domowe centra słuchania Słowa Bożego. Zapraszam do udziału w spotkaniach i rozważania Słowa Bożego w małych grupach, czego Bóg pragnie od nas.
  5. Trwa nabór do Przedszkola Archidiecezjalnego im. św. Mikołaja w Olsztynie, prowadzonego przez Siostry Salwatorianki, przy ul. Sosnowej 7 (osiedle Likusy), na rok szkolny 2023/2024. Bliższe informacje można uzyskać w przedszkolu i na stronie internetowej przedszkola: www.archprzedszkole.pl oraz na plakacie, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.
  6. W tym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Juliana Świdwę. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu.

Podziel się tym wpisem: