Wyniki wyszukiwania dla:

5 maja 2024r.

  1. Przeżywamy VI Niedzielę Okresu Wielkanocnego oraz wspominamy św. Dominika Savio, patrona ministrantów. Zapraszamy wszystkich na drogę światła, która odbędzie się o godz. 20.00. Jest to nabożeństwo typowo wielkanocne. Rozpocznie się ono na cmentarzu, a zakończy apelem przy figurce Matki Bożej.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
  • w poniedziałek (6 maja) – święto świętych Filipa i Jakuba, apostołów,
  • w środę (8 maja) – uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski.
  1. W najbliższą sobotę wyruszamy w pielgrzymkę do sanktuariów Pomorza. Prosimy o modlitwę o bezpieczną podróż i duchowe owoce pielgrzymki.
  2. W dniach 12-21 sierpnia b.r. nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Szczecinie. Zapisy i informacje w Oratorium. Od dziś można też pobrać karty i zapisywać dzieci na półkolonie w okresie od 24 czerwca do 5 lipca.
  3. Trwamy w miesiącu maju. Nabożeństwa majowe odbywają się codziennie o godz. 17.30. W Łupstychu nabożeństwa majowe oprawiane są codziennie o godz. 17.00. Każdego dnia o godz. 21.00 pod figurką Matki Bożej odprawiamy Apel Jasnogórski.
  4. 12 marca ulicami Olsztyna przejdzie procesja różańcowa za Polskę, organizowana przez „Inicjatywę Zjednoczeni”. Rozpocznie się ona mszą świętą o godz. 11.00 w katedrze, a zakończy około godziny 15.15. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
  5. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: