Wyniki wyszukiwania dla:

5 lutego 2023r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Okresu Zwykłego.
 2. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia:
 • w poniedziałek (6 lutego) – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, jest to także pierwszy poniedziałek miesiąca. O godzinie 17.30 będzie odmówiony różaniec z wypominkami, a następnie zostanie odprawiona msza święta za zmarłych,
 • w piątek (10 lutego) – wspomnienie świętej Scholastyki,
 • w sobotę (11 lutego) przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godzinie 9.00 zostanie odprawiona dodatkowa msza święta dla chorych.
  Na wszystkich mszach będzie celebrowany sakrament namaszczenia chorych.
 1. W przyszłą niedzielę (12 lutego) o godzinie 18.00 zostanie odprawiona msza święta o dobrego męża/dobrą żonę. Msza jest inicjatywą młodzieży.
 2. Bóg zapłać za uczestnictwo w uroczystości świętego Jana Bosko oraz
  za słowa życzliwości kierowane do wspólnoty salezjańskiej.
 3. W tym roku chcemy zorganizować 2 pielgrzymki: do Wilna w dniach: 12-13 maja, koszt to około 550 zł, oraz do Ziemi Świętej w dniach 7-14 października. Przewidywany koszt to około               5,5 tys. zł. Wszystkie informacje u P. Romualdy Skorupy oraz na plakatach i ulotkach.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz sióstr Karmelitanek w Spręcowie. W tym roku na rzecz klasztoru przekażemy 1100 zł.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 6. Wszystkich parafian i gości zachęcamy również do przekazania 1,5 % podatku na Oratorium św. Jana Bosko w Olsztynie. Numer KRS: 0000151263.
 7. Wszystkim obchodzącym w bieżącym tygodniu swoje urodziny lub imieniny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Bogu w naszych modlitwach.

Podziel się tym wpisem: