Wyniki wyszukiwania dla:

4 września 2022r.

 1. Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej kl. Radosława Kaczyńskiego, który rozpoczyna swoją praktykę.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w poniedziałek (5 września) modlimy się za zmarłych polecanych
  w wypominkach. Różaniec rozpocznie się o godz. 17.30
 • w czwartek (8 września) wspomnienie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu przypada 145 rocznica objawień w Gietrzwałdzie.
 1. We wtorek na godz. 19.00 zapraszam pielgrzymów do Włoch w celu podania dokładnych informacji i ustalenia szczegółów pielgrzymki.
 2. W środę (7 września) na 19.00 zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej.

11 września będziemy pielgrzymowali na odpust do Gietrzwałdu. Pielgrzymka wyrusza z naszej parafii o godzinie 5:45. Będziemy gościli na pielgrzymce także młodzież z Czerwińska i Płocka, którzy przybędą do nas ze swymi duszpasterzami.

 1. W dniach 18 – 25 września będziemy przeżywać misje parafialne. Zapraszamy do
  modlitwy o dobre owoce tych ćwiczeń duchowych. Zapraszanie już dziś do uczestnictwa.
 2. Zapraszamy do składania deklaracji dotyczących remontu drogi procesyjnej. Pozwolą one podjąć decyzję o rozpoczęciu prac. Wzór deklaracji jest wyłożony w kruchcie kościoła. Deklaracje składamy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej, do najbliższego wtorku.
 3. Zapraszamy do Oratorium. Będzie ono otwarte od wtorku do piątku w godzinach 16.00-19.00. Jest to okazja do bycia razem, budowania relacji i wspólnego wzrastania.
 4. Dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, zapraszamy z rodzicami do kancelarii parafialnej w celu dokonania zapisu. Zapraszamy także młodzież z klasy VIII, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że zgodnie z przepisami Prawa Kanonicznego sakramenty przyjmujemy w parafii zamieszkania.
 5. Od października bieżącego roku rusza druga edycja Warmińskiej Szkoły Duchowości. Zajęcia trwają przez dwa lata (4 semestry) i odbywają się zasadniczo w trzecie soboty miesiąca. Nowy cykl rozpocznie się 15 października 2022 r. Adres, telefon do zgłoszeń i szczegóły znajdują się na plakacie oraz na stronie internetowej www.wsd.warmia.pl.
 6. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.

Podziel się tym wpisem: