Wyniki wyszukiwania dla:

31 października 2021r.

 1. Przeżywamy XXXI Niedzielę Zwykłą. W dniu dzisiejszym dziękujemy Bogu za 60 lat profesji zakonnej siostry Anny Irmgardy.

Dziś o godz. 16.00 w Oratorium odbędzie się Bal Wszystkich Świętych, zakończony mszą świętą z prezentacją świętych.

 1. Jutro przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele będą odprawiane w następującym porządku: godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Na cmentarzu – procesja o godz. 11.45 i msza święta o godz. 12.00. W Łupstychu – o godz. 10.30.

Od jutra rozpoczynamy modlitwę wspominkową. Będzie ona odprawiana przez cały listopad. O godz. 17.20 będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. Jutro, z racji pierwszego poniedziałku miesiąca, zostanie odprawiona wieczorna msza święta
w intencji zmarłych.

 1. We wtorek celebrujemy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
 2. Do złożenia wizyty na cmentarzu zachęcamy także dzieci. We wtorek spotykamy się
  w Oratorium o godzinie 16.00 i idziemy wspólnie na cmentarz, a następnie zapraszamy na pieczone kasztany.
 3. W dniach 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Odpust uzyskujemy nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych. Należy także przyjąć komunię świętą i odmówić modlitwę w intencji papieża.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek
  na mszę wieczorną zapraszamy ministrantów i animatorów. Będziemy modlić się
  o powołania.

Nabożeństwo pierwszego piątku miesiąca będzie połączone z różańcem
i wypominkami za zmarłych o godz. 17.20.

W sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza święta dla Koła Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja, ADMA, Salezjanów Współpracowników i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie.

 1. W przyszłą niedzielę na mszę świętą wieczorną zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po mszy świętej spotkanie dla nich.
 2. W dniach 5-7 listopada w parafii NMP Wspomożycielki Wiernych na Likusach odbędzie się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na górze Gargano. Program peregrynacji znajduje się na plakacie.
 3. Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych organizuje 33 dniowe rekolekcje oddania Jezusowi przez Maryję. Rekolekcje rozpoczynają się 3 listopada (szczegóły na plakacie).
 4. Franciszkanie wraz z Kapucynami oraz Olsztyńskim Stowarzyszeniem Jazzowym zapraszają na Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w czwartek 4 listopada o godz. 20.00 w dolnej kondygnacji kościoła Kapucynów przy ul. Pana Tadeusza.
 5. Ponawiamy zaproszenia na pielgrzymkę do Różanegostoku z okazji 40-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Różanostockiej oraz do Sokółki w miejsce cudu eucharystycznego. Koszt wyjazdu to 100 zł. Zgłoszenia prosimy kierować do pani Romualdy Skorupy bądź do kancelarii parafialnej.

Podziel się tym wpisem: