Wyniki wyszukiwania dla:

31 marca 2024r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. ALLELUJA CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!
  2. W dniu jutrzejszym msze święte odbywają się w porządku niedzielnym. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i inne uczelnie katolickie. Wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną jutro po mszy świętej o godzinie 10.30 zapraszamy dzieci na wspólny śmigus-dyngus na boisku przy Oratorium.
  3. Nowenna do Bożego Miłosierdzia od dzisiaj będzie sprawowana o godz. 17.30. Wyjątkowo jutro, z racji wypominek odbędzie się o godzinie 17.20.
  4. Od tego tygodnia Adoracja Eucharystyczna odbywać się będzie w piątki po mszy świętej wieczornej do godziny 21.00.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas i z tego powodu odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Caritas naszej Archidiecezji. O godzinie 15.00 w Godzinę Miłosierdzia zapraszamy do kościoła na specjalne nabożeństwo.
  6. Pamiętajmy, że w najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Niemniej jest to pierwszy piątek miesiąca, w czasie nabożeństwa o 17.30 odmówimy litanię i akt wynagrodzenia Sercu Jezusowemu.
  7. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 będzie odprawiona dodatkowa msza święta dla Róż Różańcowych, Koła Przyjaciół Radia Maryja i Salezjanów Współpracowników.
  8. Składamy serdeczne podziękowania tym, którzy pomogli nam pięknie przeżyć Triduum Paschalne.
  9. Jest do kupienia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz nasze parafialne Echo Wspomożycielki. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Parafianom, gościom i wszystkim modlącym się w naszym kościele składamy serdeczne życzenia i wyrazy naszej życzliwości.

 


Podziel się tym wpisem: