Wyniki wyszukiwania dla:

31 grudnia 2023r. – Niedziela Świętej Rodziny

 1. Świętujemy Niedzielę Świętej Rodziny. Na mszach świętych o godz. 12.00 i 18.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. O godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo kończące rok liturgiczny.
 2. Jutro przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym.
 3. W najbliższą sobotę (6 stycznia) przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli święto Trzech Króli. Tego dnia w naszym kościele msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Po każdej mszy świętej nastąpi poświęcenie kredy i kadzidła. Ogłoszona zostanie data Wielkanocy i innych świąt ruchomych. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na misje. Po mszy świętej o godz. 10.30 po terenie parafialnym przejdzie „Orszak Trzech Króli”. Zapraszamy szczególnie dzieci, aby wzięły w nim udział i przyszły ubrane w korony.

Zachęcamy wszystkich do oznaczenia swoich domów poświęconą kredą. Napis „K+M+B 2024” bądź „C+M+B 2024” jest znakiem przynależności rodziny do Chrystusa. Kredę i kadzidło będą rozprowadzali ministranci przed kościołem.

 1. W poniedziałek o godz. 17.30 zostanie odmówiony różaniec za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej, a następnie będzie odprawiona msza święta w ich intencji.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania do służby Bożej. Litania do Serca Jezusowego i akt wynagrodzenia zostaną odmówione w piątek w czasie adoracji po mszy świętej.
 3. W tym tygodniu w ramach wizyty kolędowej odwiedzimy:
 • we wtorek (2 stycznia): Gołębia, ul. Pawia, ul. Poranna 8, 8a, 8b,
 • w środę (3 stycznia): Głogowa, ul. Jaskółcza, ul. Krucza, ul. Stokowa,
 • w czwartek (4 stycznia): ul. Poranna (domy jednorodzinne), ul. Szpakowa, Wilgi, ul. Wronia, ul. Wróbla,
 • w piątek (5 stycznia): ul. Bałtycka, ul. Jastrzębia, ul. Jerzyka, ul. Skowronka,Sowia,
 • w poniedziałek (8 stycznia): ul. Bażantowa, ul. Cietrzewia, ul. Przepiórcza, Sokola, 1, 1a, 2a, 3.

W dni powszednie rozpoczynamy kolędę o godz. 15.45, natomiast w sobotę – o godz. 10.00. W ramach prac synodalnych zachęcamy do dzielenia się refleksjami o Kościele.

 1. Wszystkim obchodzącym w bieżącym tygodniu swoje urodziny lub imieniny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Bogu w naszych modlitwach.

 


Podziel się tym wpisem: