Wyniki wyszukiwania dla:

30 października 2022r.

  1. Przeżywamy XXXI niedzielę zwykłą. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca – po mszy zbiórka na kwiaty do kościoła.

W najbliższych dniach na cmentarzu rozprowadzamy znicze. Dochód z tej akcji jest przeznaczony na ŚDM (w dniu dzisiejszym) oraz na zbiórkę na rzecz Kingi Rydz na najdroższy lek świata (jutro i pojutrze).

  1. We wtorek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele będą odprawiane o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Na cmentarzu – procesja o godz. 11.45 i msza święta o godz. 12.00, w Łupstychu – o godz. 10.00.

Od wtorku rozpoczynamy modlitwę wspominkową. Będzie ona odprawiana przez cały listopad. O godz. 17.20 będziemy odmawiać różaniec za zmarłych.

W środę celebrujemy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

  1. Do złożenia wizyty na cmentarzu zachęcamy także dzieci. W Dzień Zaduszny spotykamy się w Oratorium o godzinie 16.00 i idziemy wspólnie na cmentarz, a następnie zapraszamy na pieczone kasztany.
  2. W dniach 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Odpust uzyskujemy nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych. Należy także przyjąć komunię świętą i odmówić modlitwę w intencji papieża.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na mszę wieczorną zapraszamy ministrantów i animatorów. Będziemy modlić się o powołania.

Nabożeństwo pierwszego piątku miesiąca rozpocznie się o godz. 17.20 i będzie połączone z różańcem i wypominkami za zmarłych.

W sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza święta dla Koła Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja, ADMA, Salezjanów Współpracowników i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie.

  1. Listopadowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w formie wyjazdu na Święto Młodych do Mrągowa. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Proszę
    o zgłoszenie się po kartę zapisu.
  2. Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych organizuje 33 dniowe rekolekcje oddania Jezusowi przez Maryję. Rekolekcje rozpoczynają się 5 listopada (szczegóły na plakacie).
  3. Solenizantom, jubilatom i gościom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: