Wyniki wyszukiwania dla:

3 września 2023r.

 1. Przeżywamy XXII niedzielę zwykłą.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w poniedziałek (4 września) modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Różaniec rozpocznie się o godz. 17.30,
 • 7 września przypada pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu modlimy się o powołania do Służby Bożej,
 • w piątek (8 września) – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia będziemy obchodzić 146 rocznicę objawień w Gietrzwałdzie.
 1. We wtorek (5 września) o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w celu ustalenia szczegółów pielgrzymki go Gietrzwałdu.
 2. W przyszłą niedzielę (10 września) będziemy pielgrzymowali na odpust do Gietrzwałdu. Pielgrzymka wyruszy z naszej parafii o godz. 5.45. Będziemy gościli na niej młodzież z innych placówek salezjańskich. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
 3. W przyszłą niedzielę, dzięki życzliwości sołectwa w Gutkowie, zapraszamy na plenerowe kino familijne przy Oratorium. Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 20.00.
 4. Dzieci i młodzież zapraszamy do Oratorium, które będzie otwarte od wtorku do piątku w godz. 16.00-19.00. Jest to okazja do bycia razem, budowania relacji i wspólnego wzrastania.
 5. 17 września rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży, prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Gorąco zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Katechezy będą się odbywały we wtorki i czwartki po mszy świętej wieczornej.
 6. Dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, zapraszamy z rodzicami do kancelarii parafialnej w celu dokonania zapisu. Zapraszamy także młodzież z klasy VIII, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że zgodnie z przepisami Prawa Kanonicznego sakramenty przyjmujemy
  w parafii zamieszkania. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na niedzielę 17 września.
 7. W naszej wspólnocie parafialnej witamy księdza Jacka, który w tym roku będzie w większym wymiarze pracował w naszej parafii.
 8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Paździorko, (jego oraz polecanych w tej mszy świętej….) zawierzajmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

 


Podziel się tym wpisem: