Wyniki wyszukiwania dla:

3 marca 2024r.

  1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy renowację Misji Świętych. Wygłosi ks. Dariusz Mikołajczyk, salezjanin, dyrektor Wspólnoty w Mińsku Mazowieckim. Plan jest wywieszony w gablocie i do zabrania w formie ulotki.

  1. Kalendarz liturgiczne:

– 4 marca (poniedziałek) – święto św. Kazimierza. Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca o godz. 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych.

– 7 marca (czwartek) – wypada pierwszy czwartek miesiąca. Na mszy o godzinie 18.00 modlimy się o nowe powołania do Służby Bożej.

  1. 8 marca o godz. 19.00 ulicami Gutkowa przejdzie międzyparafialna droga krzyżowa. Rozpocznie się o godz. 19.00 w parafii św. Jana Bosko a następnie przejdzie do naszej. W związku z tym nie będzie drogi krzyżowej dla młodzieży. Wszystkich zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
  2. 22 marca z naszej parafii, po mszy o godzinie 18.00 wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jest to forma modlitwy indywidualnej, odbywająca się podczas długiej nocnej wędrówki. Zapraszamy do internetowego zapisu i zapoznania się z informacjami na stronie www.edk.org.pl.
  3. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli przygotować, prezentowali się a także uczestniczyli w przeglądzie muzyki Wielkopostnej „Quaresima Song”.
  4. Wznawiamy zaproszenie na pielgrzymki:

– do sanktuariów Pomorza w dniach 11-12 maja

– do Francji w dniach 7-14 października.

  1. Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar zaprasza na warsztaty dla wszystkich osób chcących poznać i nauczyć się granic w małżeństwie. Więcej informacji można znaleźć na stronach parafii NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie lub na plakacie.
  2. Gościom, solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: