Wyniki wyszukiwania dla:

29 sierpnia

 1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą.
 2. W tym tygodniu obchodzimy następujące wydarzenia i celebracje:
 • w środę (1 września) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju. Jest to także dzień rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież do przystąpienia do spowiedzi i komunii świętej.
 • w czwartek (2 września) – pierwszy czwartek miesiąca. Animatorów i ministrantów zapraszamy na mszę świętą o godzinie 18.00.
 • w piątek (3 września) – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Serca Jezusowego zostanie odprawione o godzinie 17.30. Od piątku wznawiamy wieczorną adorację
  do godziny 21.00.
 • w sobotę (4 września) – pierwsza sobota miesiąca. O godzinie 8.00 odprawiona będzie msza święta dla Koła Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja, ADMA, Salezjanów Współpracowników i wszystkich czcicieli Matki Bożej. W tym dniu w Czerwińsku n. Wisłą odbędzie się Familiada, czyli spotkanie rodziny salezjańskiej.
 1. W przyszłą niedzielę będziemy pielgrzymowali na odpust do Gietrzwałdu. Pielgrzymka wyrusza z naszej parafii o godzinie 6:00. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. W związku z przygotowaniem do pielgrzymki, zapraszamy w czwartek po mszy świętej wieczornej na wspólne śpiewanie pieśni maryjnych, a następnie na spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby się zaangażować w organizację pielgrzymki.
 1. Również w przyszłą niedzielę, na mszy świętej wieczornej o godz. 18.00, nasz współbrat, Maciej Cendrowski, będzie ponawiał czasowe śluby zakonne. Zapraszamy do uczestnictwa we mszy świętej oraz w tym szczególnym i rzadkim wydarzeniu.
 2. Zwracam się z serdecznym podziękowaniem wszystkim, którzy wzięli udział
  w przygotowaniu uroczystości odpustowej w Łupstychu. Dziękuję za obecność
  na Apelach i pielgrzymce.
 3. Dzisiaj, z racji ostatniej niedzieli miesiąca, ofiara złożona do puszek przeznaczona zostanie na kwiaty i sprzątanie kościoła.
 4. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: