Wyniki wyszukiwania dla:

29 maja 2022 r.

 1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w Łupstychu.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • we wtorek (31 maja) – święto Nawiedzenia NMP
 • w środę (1 czerwca) – wspomnienie św. Justyna męczennika.
 • w czwartek (2 czerwca) – I czwartek miesiąca. Msza św. wieczorna z modlitwą o powołania o godzinie 18.00.
 • piątek (3 czerwca) – wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.30. Ze względu na spowiedź i próbę przed bierzmowaniem, nie będzie adoracji wieczornej.
 • Sobota (4 czerwca) – to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 dodatkowa msza święta dla Kół Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Salezjanów Współpracowników. Po mszy świętej spotkanie w Oratorium. Tego dnia o godz. 18.00 uroczysta msza święta w czasie której będziemy celebrować uroczystość sakramentu bierzmowania.
 1. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

Środa godz. 18.00 – egzamin – następnie próba, czwartek (próba – godz. 19.00) i piątek (spowiedź i próba godz. 19.00)

 1. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Serca Jezusowego odbywać się będą codziennie o godzinie 17.30.
 2. Pragnę wyrazić słowa wdzięczności, dla wszystkich, którzy przygotowali uroczystość Wspomożycielki Wiernych. Za sztab osób zaangażowanych w „infioratę”, organizację orkiestry dętej, ministrantom, i młodzieży. Ufam, że przez wydarzenia tego typu stajemy się coraz bardziej jedną wspólnotą.
 3. Nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Głuchołazach w dniach 16-23 lipca b.r. Otwieramy także zapisy na półkolonie w dniach 27 czerwca – 8 lipca.. Zapisy i informacje w Oratorium.
 4. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: