Wyniki wyszukiwania dla:

28 maja 2023r.

 1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. W dniu dzisiejszym 46 osób przyjmie uroczyście Pierwszą Komunię Świętą.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w środę (31 maja) – święto Nawiedzenia NMP
 • w czwartek (1 czerwca) – wspomnienie św. Justyna męczennika.
 • w piątek (2 czerwca) – I piątek miesiąca. Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.30.
 • sobota (3 czerwca) – to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 dodatkowa msza święta dla Kół Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Salezjanów Współpracowników. Po mszy świętej spotkanie w Oratorium.
 1. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. W tym roku przejdzie ona ulicami: Bałtycką Sowią, Żurawią, Bałtycką, Wilgi, Skowronka i Wróbla.. O przygotowanie ołtarzy są proszenie następujący parafianie:

– 1 ołtarz – mieszkańcy ul. Sowiej.

– 2 ołtarz – mieszkańcy ul. Bałtyckiej od numeru 164 wzwyż.

– 3 ołtarz – mieszkańcy ul. Wilgi

– 4 ołtarz – mieszkańcy ul. Skowronka, Wróbla, Jerzyka,

Z góry dziękuję za włożoną pracę i trud.

 1. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na sprawdzenie indeksów od poniedziałku do piątku, oprócz środy pomiędzy godziną 16.00 a 17.00.
 2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Serca Jezusowego odbywać się będą codziennie o godzinie 17.30.
 3. Pragnę wyrazić słowa wdzięczności, dla wszystkich, którzy przygotowali uroczystość Wspomożycielki Wiernych oraz drugą edycję Biegu Papieskiego. Szczególnie podkreślam zaangażowanie w infioratę i działania organizacyjne. Ufam, że przez wydarzenia tego typu stajemy się coraz bardziej jedną wspólnotą.
 4. Mamy jeszcze kilka miejsc na obóz Oratoryjny w Zwardoniu w dniach 15-24 lipca. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa.
 5. W tym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Rafała Grabowskiego z Wilimowa. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Podziel się tym wpisem: