Wyniki wyszukiwania dla:

26 września 2021 r.

 1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. Jest to dzień dedykowany migrantom i uchodźcom. Po mszy zbiórka do puszek na kwiaty i sprzątanie kościoła.
 2. W tym tygodniu obchodzimy następujące wydarzenia i celebracje:
 • W poniedziałek (27 września) – wspomnienie św. Wincentego a Paulo. Jest to także dzień nowenny Gietrzwałdzkiej.
 • We wtorek – (28 września) – wspomnienie świętego Wacława Męczennika
 • W środę – (29 września) – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 • w czwartek (30 września) wspomnienie św. Hieronima, oraz miesięczne wspomnienie świętego Jana Bosko
 • w piątek (1 października) – św. Teresy od dzieciątka Jezus, patronki misji. Jest to też pierwszy piątek miesiąca, oraz początek października miesiąca różańcowego. Różaniec, litania do Serca Jezusowego oraz Akt wynagrodzenia o godz. 17.20. Po mszy świętej wieczornej nieszpory i adoracja do godz. 21.00.
 • w sobotę (2 października) – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Jest to także pierwsza sobotą miesiąca. O godz. 8.00 dodatkowa msza święta dla róż różańcowych, Koła Przyjaciół Radia Maryja, ADMA i Salezjanów Współpracowników. Po mszy świętej spotkanie w Oratorium.
 1. Dzisiaj, po mszy świętej o godz. 11.00 zapraszam do Oratorium, na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, natomiast na mszę o godz. 18.00 zapraszam młodzież, która w dniu 14 października przystąpi do sakramentu bierzmowania, po mszy świętej spotkanie.
 2. W przyszłą niedzielę na godzinę 18.00 zapraszam rodziców i kandydatów do bierzmowania z kl. VIII, którzy rozpoczynają swoje przygotowanie. Po mszy świętej spotkanie dla nich.
 3. Różaniec w miesiącu październiku będzie odmawiany w naszej parafii codziennie o godzinie 17.20. Dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.30. Natomiast w Łupstychu codziennie o godz. 17.00.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 5. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Jadwiga Sikora, polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek…
 6. Dotarł do nas sztandar procesyjny, ufundowany przez kilka rodzin z okazji 150 – lecia parafii. W dniu dzisiejszym eksponujemy go, modląc się aby ubogacał nasze procesje liturgiczne.
 7. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.00 będziemy dziękowali Bogu za 80 lat życia ks. Henryka Kamińskiego, zapraszam do wspólnej modlitwy i uczestnictwa we mszy świętej.

Podziel się tym wpisem: