Wyniki wyszukiwania dla:

26 marca 2023r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu, wprowadzającą nas w tematykę pasyjną, czego znakiem jest zasłonięty krzyż.

Po mszach świętych zapraszamy na kiermasz wielkanocny przygotowany przez młodzież i wolontariuszy z naszego Oratorium.

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania zaplanowane na dzisiejszy wieczór zostanie przełożone na przyszły tydzień.
 2. W najbliższą środę nasz kościół będzie tzw. Kościołem Stacyjnym. Adoracja i spowiedź będą trwać od godz. 7.40 do godz. 9.00 oraz po południu:
 • o godz. 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia, adoracja,
 • o godz. 17.00 – Gorzkie Żale i Nowenna ku czci Najświętszej Maryi Panny.
 1. W najbliższą środę na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie lektorów, kantorów w celu przygotowania Triduum Paschalnego.
 2. W piątek 31 marca po mszy świętej o godz. 18.00 wyruszy z naszego kościoła Ekstremalna Droga Krzyżowa o długości 43 km. Jest to specyficzna forma modlitwy indywidualnej, odbywająca się podczas nocnej wędrówki. Zapraszamy do internetowego zapisu i zapoznania się z informacjami na stronie www.edk.org.pl.
 3. W najbliższy piątek ulicami miasta przejdzie również Olsztyńska Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 19.oo w  olsztyńskiej katedrze. Droga Krzyżowa wyruszy o godz. 20.oo. Prosimy zabrać ze sobą świece. Szczegóły na plakacie.
 4. Przyszła sobota to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 zostanie odprawiona msza święta dla róż różańcowych, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Salezjanów Współpracowników.
 5. Przyszła niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, zwana także Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na wszystkich mszach świętych, natomiast uroczysta procesja rozpocznie się o godz. 10.30. Gromadzimy się przy figurze Matki Bożej Wspomożycielki, skąd w procesji wejdziemy do świątyni.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

 1. Gościom solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: