Wyniki wyszukiwania dla:

26 maja 2024r.

  1. Przeżywamy uroczystość Świętej Trójcy.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
  • We wtorek (28 maja) – wspomnienie bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • w środę (29 maja) – wspomnienie bł. Jóżefa Kowalskiego męczennika II wojny światowej. W Łupstychu będziemy przeżywali wraz z uczniami tamtejszej szkoły uroczystość bierzmowania.      O godzinie 19.00 spowiedź dla dzieci przygotowujących się do rocznicy Komunii Świętej.
  • w czwartek (30 maja) uroczystość Bożego Ciała. Msze święte będą odprawiane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00, a w Łupstychu o godzinie 10.30. Procesja eucharystyczna po mszy świętej o godz. 10.30 przejdzie ulicami: Bałtycką, Żurawią, Kresową i Żółkiewskiego. Na sumie będzie miała miejsce uroczystość Komunii Rocznicowej. O przygotowanie ołtarzy proszę mieszkańców Wilimowa i Łupstycha. Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiaty podczas procesji, zapraszamy na spotkanie do Oratorium w środę na godz. 16.30. Dzieci, szczególnie pierwszokomunijne zapraszamy do niesienia tzw. „zielonego”,

W czwartek o godz. 17.00 w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka rozpocznie się jednodniowa peregrynacja relikwii rodziny Ulmów. Szczegóły na ulotkach w wejściu do kościoła.

  • W sobotę (1czerwca) – Oratorium organizuje 3 edycję Biegu Papieskiego. Zapraszamy na piknik sportowy na godz. 12.00. Jest to także okazja do wspólnego dziękczynienia za dar drogi procesyjnej.
  1. Dziękujemy tym, którzy przygotowali uroczystość I Komunii świętej, oraz uroczystość Wspomożycielki Wiernych.
  2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Serca Jezusowego odbywać się będą codziennie o godzinie 17.30.
  3. Trwają zapisy na obóz wakacyjny. Od dziś można także zapisać się na półkolonie. Informacje i zapisy codziennie w Oratorium.

 

 


Podziel się tym wpisem: