Wyniki wyszukiwania dla:

26 czerwca 2022r.

 1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • we wtorek (28 czerwca) – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa,
 • w środę (29 czerwca) – uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na „świętopietrze”,
 • w piątek (1 lipca) – pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do serca Jezusowego będzie odprawione o godz. 17.30, natomiast spowiedź została zaplanowana
  od godz. 17.00.
 • w sobotę (2 lipca) – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 dodatkowa msza święta dla Kół Żywego Różańca, Koła Radia Maryja, ADMA i Salezjanów Współpracowników. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie w Oratorium.
 1. W dzisiejszą niedzielę po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz integracyjnej szkoły i przedszkola prowadzonego przez stowarzyszenie „Strzał w 10” w Łupstychu. Zapraszamy przedstawicieli do prezentacji tego dzieła.
 2. Chciałbym wznowić zaproszenie do zrobienia paczek na rzecz ludności ukraińskiej. Mamy do dyspozycji, kilka kartonów, zachęcam do zapełnienia ich produktami wg wskazań Caritas.
 3. Spowiedź w okresie wakacyjnym będzie odbywać się 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej. Informujemy także, że w czasie wakacji nie będzie piątkowej wieczornej adoracji.
 4. Od przyszłej niedzieli (3 lipca) porządek mszy świętych niedzielnych wraca do stanu sprzed pandemii. Msze święte będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00
  i 18.00. Msza z godz. 11.00 zostanie przesunięta na godz. 10.30. W Łupstychu msza święta będzie odprawiana o godzinie 10.00.
 5. Od jutra rozpoczynamy nasze półkolonie. Prosimy o wsparcie modlitewne.
 6. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: