Wyniki wyszukiwania dla:

25 września 2022r.

 1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Misje Parafialne. Składamy serdeczne podziękowania ks. Dariuszowi Mikołajczykowi, który przewodził naszym ćwiczeniom duchowym. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy pomogli sprawnie zorganizować Misje, a w szczególności: ministrantom, panu organiście, scholii i zespołowi dorosłych, tym którzy zadbali o tablicę pamiątkową i odmalowali krzyż, a także tym którzy po prostu zadbali, aby gościom nie zabrakło jedzenia.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia;
 • we wtorek (27 września)  – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
 • w środę (28 września) – wspomnienie św. Wacława
 • w czwartek (29 września) – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 • w piątek (30 września) – wspomnienie św. Hieronima.
 • Sobota (1 października ) – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Jest to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 dodatkowa msza św. dla kół Żywego Różańca, Salezjanów Współpracowników i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po mszy świętej spotkanie.
 1. Dzisiaj po mszy o godz. 10.30 będzie miało miejsce spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast po mszy o godz. 18.00 dla rodziców oraz kandydatów do bierzmowania.
 2. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańcowy .Różaniec w miesiącu październiku będzie odmawiany w naszej parafii codziennie o godzinie 17.20. Dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.40. Natomiast w Łupstychu codziennie o godz. 17.00.
 3. W piątek wyruszamy na pielgrzymkę parafialną do Włoch. Proszę o modlitwę, owoce duchowe i bezpieczną podróż.
 4. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: