Wyniki wyszukiwania dla:

25 grudnia 2022r.

 1. W dniu narodzenia Pana, składamy serdeczne życzenia. Niech ten, który urodził się w nocy – symbolu grzechu, nieszczęścia i niewoli, przyniesie w nasze życie światło radości, pokoju i wolności.
 2. Jutro 2 dzień świąt Bożego Narodzenia – święto świętego Szczepana. Msze święte w porządku niedzielnym. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na Katolicki Uniwersytet Lubelski
 3. We wtorek 27 grudnia wspomnienie świętego Jana Ewangelisty. W tym dniu rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą.
 4. W środę 28 grudnia przypada święto świętych Młodzianków Męczenników. O godzinie 17.40 zostanie odprawione nabożeństwo, w intencji dzieci, które zginęły w wyniku aborcji, chorób prenatalnych, lub zmarły z innych przyczyn w bardzo młodym wieku. Będziemy także modlić się za ich rodziców.
 5. W piątek 30 grudnia będziemy obchodzili uroczystość świętej rodziny. Na mszy o godz. 18.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
 6. Rozkład kolędy – wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień.
 • 27 grudnia – ul. Rzędziana,
 • 28 grudnia – ul. Czarneckiego, Ketlinga, Kiemliczów, Rocha, Soroki
 • 29 grudnia – ul. Sowia
 • 30 grudnia – Gutkowo
 1. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo – przebłagalno – dziękczynne z tej okazji, będzie miało miejsce o godzinie 17.30.
 2. W przyszłą Niedzielę powitamy nowy rok, uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
 3. Od wtorku msza św. poranna we wszystkie dni powszednie będzie sprawowana o godzinie 7.00.
 • Zachęcam też do nabywania prasy katolickiej. Gość Niedzielna jest w formie dwutygodnika, mamy też Echo Wspomożycielki – naszą lokalną gazetkę.
 • Gościom oraz osobom obchodzącym w bieżącym tygodniu swoje urodziny czy imieniny składamy najlepsze życzenia i polecamy ich Bogu w naszych modlitwach.

 


Podziel się tym wpisem: