Wyniki wyszukiwania dla:

23 lipca 2023r.

  1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.
  2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
  • w poniedziałek (24 lipca) – wspomnienie św. Kingi. Jest to także 24 dzień miesiąca dedykowany Maryi Wspomożycielce Wiernych. Po mszy świętej o godz. 18.00 – hołd Wspomożycielce oraz procesja z figurą Matki Bożej.
  • we wtorek (25 lipca) – święto św. Jakuba Apostoła,
  • w środę (26 lipca) – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny,
  • w sobotę (29 lipca) – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza. Jest to ostatnia sobota miesiąca, czyli sobota zawierzenia. Na mszy świętej o godz. 18.00 wypiszemy akty zawierzenia, które złożymy na Apelu Jasnogórskim w Łupstychu o godz. 20.00. Nie będzie pieszej pielgrzymki.
  1. Dzisiaj, z okazji tradycyjnego wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej mszy świętej błogosławimy pojazdy mechaniczne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na zakup i utrzymanie pojazdów mechanicznych dla misjonarzy.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę w intencji dzieci i młodzieży w Zwardoniu. W tym tygodniu przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej, pod przewodnictwem ks. Dariusza Łużyńskiego i kl. Radosława Kaczyńskiego udają się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony, również za nich prosimy o modlitwę. Pragniemy także podkreślić, że grupa salezjańska jest najliczniejszą grupą z diecezji Warmińskiej.
  3. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 

 


Podziel się tym wpisem: