Wyniki wyszukiwania dla:

19 marca 2023r.

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu, tzw. Niedzielę laetare – radości. Rozpoczynamy rekolekcje Wielkopostne. Witamy ks. Adama Wtulicha dyrektora Wspólnoty Salezjańskiej i proboszcza parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi, który będzie przewodniczył naukom. Plan rekolekcji: niedziela wg porządku świątecznego, poniedziałek – środa: msze św. z nauką ogólną o godz. 7.00, 9.00, 16.30 (Łupstych), 18.00. Dla młodzieży msza św. o godzinie 19.00. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone: poniedziałek na dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży na Światowe Dni Młodzieży, we wtorek i środę na potrzeby Wspólnoty Salezjańskiej w Łodzi na czele której stoi nasz ksiądz rekolekcjonista.
  2. Z okazji imienin ks. Józefowi, dziękujemy za wszelkie dobro jakie wnosi do naszej wspólnoty parafialnej oraz wyrażamy naszą życzliwość, życząc obfitości Bożych łask.
  3. W tym tygodniu w piątek na mszy o godzinie 18.00 oddamy hołd Wspomożycielce, a następnie będzie miała miejsce międzyparafialna droga krzyżowa z naszej parafii do parafii św. Jana Bosko. Początek drogi krzyżowej o godz. 19.00. Z tego powodu nie będzie drogi krzyżowej o godz. 19.00.
  4. Przyszła sobota to Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień świętości życia. Z tej okazji odprawimy dodatkową mszę świętą o godzinie 9.00 w intencji ochrony życia.
  5. W przyszłą sobotę, mszą świętą o godzinie 16.30 rozpocznie się koncert pieśni wielkopostnych – Quaresima Song, W tym roku także będzie on połączony ze zbiórką środków pieniężnych dla naszej Kingi. Nie będzie już późniejszej mszy świętej .
  6. 31 marca z naszego kościoła wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa o długości 43 km. Tego dnia będzie też olsztyńska Droga Krzyżowa. Do udziału w obu tych wydarzeniach serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę oraz w Niedzielę Palmową nasze Oratorium przygotowuje kiermasz Wielkanocny. Zachęcamy do udziału, a dzieci zapraszamy do wspólnego robienia palm w niedzielę po mszy o godz. 10.30.

 

 


Podziel się tym wpisem: