Wyniki wyszukiwania dla:

18 września 2022r.

  1. Rozpoczynamy Misje Parafialne. W naszej wspólnocie serdecznie witamy ks. Dariusza Mikołajczyka, który będzie przewodził naszym ćwiczeniom duchowym. Porządek nabożeństw w czasie Misji: Niedziele wg rozkładu niedzielnego, od poniedziałku do piątku msze o godz. 7.00, 9.00, 16.39 W Łupstychu, 18.00; Apel Jasnogórski – godz. 20.30.

Piątek rekolekcyjny to dzień poświęcony chorym, z racji misji już w tym dniu ksiądz misjonarz odwiedzi naszych chorych. Ofiary zbierane w czasie misji będą przeznaczone – w piątek – z racji dnia chorych na rzecz Kingi Rydz, w sobotę i przyszła niedzielę na rzecz Salezjańskiego Dzieła w Mińsku Mazowieckim, któremu przewodzi ksiądz Misjonarz.

  1. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia;
  • poniedziałek (19 września) – dzień dorocznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po mszy o godz. 7.00 i będzie trwała do godziny 9.00, oraz wieczorem po mszy i nabożeństwie o godz. 18.00 do Apelu.
  • we wtorek (20 września)  – wspomnienie św. Andrzeja Kima Taegon i towarzyszy
  • w środę (21 września) – święto Mateusza Apostoła Ewangelisty
  • w piątek (23 września) – wspomnienie św. Pio z Pietralciny.
  1. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 10.30 będzie miało miejsce spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast po mszy o godz. 18.00 dla rodziców oraz kandydatów do bierzmowania.
  2. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: