Wyniki wyszukiwania dla:

17 października 2021 r.

 1. Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą.
 2. Kalendarz liturgiczny wskazuje w tym tygodniu następujące celebracje:
 • w poniedziałek (18 października) – święto św. Łukasza Ewangelisty,
 • we wtorek (19 października) – wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki,
 • w środę (20 października) – wspomnienie św. Jana Kantego,
 • w piątek (22 października) – wspomnienie św. Jana Pawła II.
 1. W dniu dzisiejszym, po mszy świętej o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.
 2. Następna niedziela to niedziela misyjna, otwierająca tydzień misyjny. Z tej okazji przyjadą do nas goście z bursy Salezjańskiej w Warszawie – ksiądz Piotr Boziński
  i kleryk Kasonde Bwalya. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na papieskie dzieła misyjne, natomiast datki złożone do puszek będą przekazane na formację zambijskich kleryków.
 3. Przyszła niedziela to także 24 dzień miesiąca. Pragniemy wzmocnić w naszej parafii kult Matki Bożej Wspomożycielki, dlatego po mszy świętej o godzinie 18.00 odprawimy procesję ku Jej czci.
 4. W Oratorium rozpoczynamy naukę języka włoskiego. Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze zajęcia w czwartek na godz. 20.10.
 5. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki za zmarłych.
  W listopadzie, za zmarłych polecanych w wypominkach, o godz. 17.20 będziemy odmawiać różaniec, natomiast przez cały rok, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, będziemy odmawiać różaniec i odprawiać mszę świętą.
 6. Zachęcamy do gromadzenia się przy kapliczkach na modlitwie różańcowej. Prosimy
  o zgłaszanie miejsc zgromadzeń w celu ustalenia daty modlitwy różańcowej.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś w sprzedaży jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz kalendarze na 2022 r.

Podziel się tym wpisem: