Wyniki wyszukiwania dla:

16 października 2022r.

 1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą oraz XXII dzień papieski. Ofiary zbierane do puszek są przeznaczone są na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzisiaj po mszy o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w poniedziałek (17 października) – św. Ignacego Antiocheńskiego
 • we wtorek (18 października) – święto św. Łukasza Ewangelisty
 • w czwartek (20 października) – wspomnienie św. Jana Kantego
 • w sobotę (22 października) – wspomnienie św. Jana Pawła II.
 1. Następna niedziela to niedziela misyjna, otwierająca tydzień misyjny. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na papieskie dzieła misyjne.
 2. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Imiona i nazwiska zmarłych, których pragniemy powierzyć modlitwie Wspólnoty Kościoła wypisujemy na kartkach wypominkowych. Za zmarłych przez cały listopad o 17.20 modlitwa różańcowa, a w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca różaniec i msza święta o 18:00. Przy wyjściu możemy zabrać kartki do wypełnienia, które składamy w kancelarii parafialnej.
 3. W Oratorium rozpoczynamy naukę języka włoskiego. Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze zajęcia w czwartek na godz. 20.10.
 4. Dziękujemy za licznie złożone deklaracje na cele remontu nawierzchni drogi procesyjnej. Ze względów organizacyjnych prosimy na ten moment nie dokonywać jeszcze wpłat.
 5. W środę na 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
 6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: