Wyniki wyszukiwania dla:

16 maja 2021

Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwamy
  w Nowennie do Ducha Świętego oraz w Nowennie do Wspomożycielki.
 2. Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy przygotowali wczorajsze świętowanie 100 – lecia kapliczki na Małym Łupstychu. Dziękuję
  za odnowienie kapliczki, przygotowanie liturgii, zaproszenie sąsiadów
  i gości, a także za przygotowany posiłek.
 3. W przyszły weekend będziemy celebrowali uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Uroczyste msze święte komunijne zostaną odprawione w sobotę
  o godz. 12.00 oraz w niedzielę o godz. 10.00 i 12.00.
 4. W związku z komuniami msze święte w przyszłą niedzielę będą odprawiane wg następującego porządku: 7.30, 9.00, 10.00 (komunijna) 12.00 (komunijna) i 13.30 oraz 18.00 i 19.00. W Łupstychu msza święta zostanie odprawiona o godz. 10.30.
 5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  Ze względu na podniosły charakter tego święta, chcemy się do niego przygotować poprzez udział w uroczystej wigilii ze śpiewem Akatystu ku czci Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy na wieczorne czuwanie w sobotę na godz. 20.00.
 6. W następną niedzielę będziemy mieli ostatnią okazję do uczestnictwa
  w Drodze Światła. Zapraszamy zatem do udziału w nabożeństwach w dniu dzisiejszym oraz w przyszłym tygodniu o godz. 19.00.
 7. Za dwa tygodnie (30 maja) na mszy o godzinie 11.00 będziemy dziękowali Bogu za 25 lat posługi kapłańskiej ks. Dariusza Jóźwika. Będzie to okazja podziękowania za dar jego kapłaństwa oraz lata posługi w naszej wspólnocie parafialnej i Oratorium.
 8. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Tadeusza Kujawę, dawnego naszego proboszcza, który obchodzi jubileusz 60 lat kapłaństwa. Modlimy się w jego intencji, przy wyjściu z kościoła, można zabrać jego obrazki jubileuszowe.
 9. Trwają intensywne przygotowania do sakramentu bierzmowania. Kandydatów zapraszamy we wtorki na spotkania w grupach. W sobotę
  w kaplicy w Łupstychu o godz. 19.00 będzie zorganizowane dla nich specjalne czuwanie.

Podziel się tym wpisem: