Wyniki wyszukiwania dla:

16 kwietnia 2023r.

  1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas. Po mszach świętych – zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia.  W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. W najbliższą środę na godz. 19.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 15.00 rozpocznie się dwudniowy dzień skupienia dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej, wraz z celebracją pierwszej spowiedzi świętej. W niedzielę natomiast będą zajęcia po mszy świętej o godz. 10.30.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy świętowali rocznicę konsekracji naszego kościoła. Nasz kościół był konsekrowany przez bp-a Jana Wilde w 1500 r.

Także w przyszłą niedzielę, po mszy o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania

  1. Za 2 tygodnie rozpocznie się w naszej wspólnocie Oratoryjnej i Parafialnej Inspektorialne Spotkanie Animatorów. Będziemy gościli około 200 osób młodzieży z terenu Polski północno – wschodniej i centralnej. Prosimy o modlitwę o dobry przebieg tego spotkania. Ponieważ jest to wysiłek zarówno organizacyjny jak i finansowy, po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest jeszcze kilka egzemplarzy gazetki parafialnej „Echo Wspomożycielki” oraz Gość Niedzielny.
  3. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Wilna, serdecznie zapraszamy do udziału.
  4. Zachęcamy do wsparcia Kingi Rydz w walce o lek na SMA. Prosimy o przynoszenie używanych ubrań w dobrym stanie. Zostaną one w akcji tzw. „Szafowania” na rzecz zbiórki. Szczegóły na plakacie.
  5. Jubilatom, solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: