Wyniki wyszukiwania dla:

15 maja 2022r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 odbędzie się komunia rocznicowa dla dzieci z klas czwartych. Po mszy odbędzie bieg papieski, połączony z piknikiem oraz zbiórką funduszy na rzecz Kingi Rydz.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w poniedziałek (16 maja) – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Archidiecezji Warmińskiej
 • – w przyszłą sobotę na godzinę 20.00 zapraszam na Drogę Światła. Jest to jedyne w tym roku nabożeństwo typowo Wielkanocne stąd zachęta do licznego uczestnictwa.
 1. Spotkania dzieci pierwszokomunijnych będą miały miejsce we wtorek i czwartek o godz. 19.00. W piątek zapraszam rodziny na sprzątanie i przygotowanie kościoła. Z tego powodu nie będzie adoracji po wieczornej mszy świętej. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci, rodziców i rodzin.
 2. W niedzielę 22 maja będzie miała miejsce Pierwsza Komunia Święta. Uroczysta msza święta odbędzie się o godzinie 11.00. Nie będzie mszy o godzinie 12.00.
  W tym dniu nie będzie mszy świętej o godzinie 12.00.
 3. W środę na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
 4. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się nowenna przed uroczystością NMP Wspomożenia Wiernych. Będziemy ją odprawiać codziennie podczas nabożeństwa majowego. Sama uroczystość przypada w dniu 24 maja. Na ten uroczystość chcemy przygotować dywan kwiatowy dla Maryi tzw. „infioratę”. Serdecznie proszę o pomoc w przygotowaniu. Szczególnym wyzwaniem są świeże płatki kwiatów, których potrzebujemy w wielkich ilościach. Dlatego, kto może zebrać to poproszę o dostarczenie ich w dniu 23 maja.
 5. Nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Głuchołazach w dniach 16-23 lipca b.r. Zapisy i informacje w Oratorium.
 6. 16 maja w Parafii NMP Wspomożycielki Wiernych na Likusach rozpocznie się 7-dniowe Jerycho Różańcowe w intencji powołań, zapraszamy do tej modlitwy. Zapisy dokonują się bezpośrednio w Parafii na Likusach lub pod adresem jerycho.mbg.org.pl. Św. Jan Paweł II powiedział: Świat potrzebuje kapłanów, bo światu potrzeba Chrystusa
 7. Parafia św. Jana Bosko w Olsztynie organizuje wyjazd na Ogólnopolski Kongres Żywego Różańca do Częstochowy 3-4 czerwca bieżącego roku. Koszt: ok 300 zł. Zgłoszenia przyjmuje Pani Maria Welenc tel: 602325539
 8. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy
  o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: