Wyniki wyszukiwania dla:

14 maja 2023r.

 1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj o godzinie 20.00 zapraszam na drogę światła. Rozpocznie się ona na cmentarzu a zakończy apelem przy figurce Matki Bożej.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • We wtorek (16 maja) – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Archidiecezji Warmińskiej
 1. W przyszłą sobotę w formie wyjazdowej odbędzie się Komunia rocznicowa.
 2. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12.00 Oratorium organizuje 2 edycję Biegu Papieskiego. Zapraszamy na piknik sportowy, w czasie którego będzie okazja, żeby wesprzeć zbiórkę na rzecz Kingi Rydz.
 3. W niedzielę 28 maja będzie miała miejsce Pierwsza Komunia Święta. Uroczyste msze święte odbędą się o 10.30 12.00 i 13.30.
 4. W środę na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
 5. W dniu jutrzejszym rozpoczyna się nowenna przed uroczystością NMP Wspomożenia Wiernych. Będziemy ją odprawiać codziennie podczas nabożeństwa majowego oraz na apelu Maryjnym.. Sama uroczystość przypada w dniu 24 maja. Na tą uroczystość chcemy przygotować dywan kwiatowy dla Maryi tzw. „infioratę”. Serdecznie proszę o pomoc w przygotowaniu. Szczególnym wyzwaniem są świeże płatki kwiatów, których potrzebujemy w wielkich ilościach. Dlatego, kto może zebrać to poproszę o dostarczenie ich w dniu 23 maja.
 6. W ramach przygotowania do uroczystości Wspomożycielki Wiernych w najbliższy piątek zapraszamy na pielgrzymkę kajakami do Łupstycha. Startujemy z plaży nad jeziorem Ukiel o godz. 19.00.
 7. Nasze Oratorium organizuje obóz wakacyjny w Zwardoniu w dniach 15-24 lipca b.r. Zapisy i informacje w Oratorium.
 8. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: