Wyniki wyszukiwania dla:

14 kwietnia 2024r.

  1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Dzisiejsza niedziela to także niedziela biblijna, dlatego na wstępie mszy świętej czytamy fragment Pisma Świętego. Dzisiaj przypada też święto Chrztu Polski. Chcemy także modlić się szczególnie o łaskę życia dla dzieci nienarodzonych.
  2. W najbliższy czwartek na godz. 19.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 15.00 rozpocznie się dzień skupienia dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej, wraz z celebracją pierwszej spowiedzi świętej.
  4. Także w przyszłą sobotę od godz. 9.00 zapraszam do wspólnego porządkowania trawnika przy kościele. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do p. Romy.
  5. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego „Hosianum” zaprasza wszystkich wiernych do udziału w kolejnym Dniu Wdzięczności, który odbędzie się 27 kwietnia rozpocznie się mszą świętą o godz. 10.00 w kościele seminaryjnym. Będzie to czas wspólnej modlitwy oraz świętowania, w trakcie którego klerycy i wychowawcy seminaryjni podziękują wszystkim dobroczyńcom i przyjaciołom naszego seminarium za w szelką pomoc, życzliwość i wsparcie. Bliższe informacje na stronie internetowej oraz na facebooku seminaryjnym.
  6. 28 kwietnia przeżywać będziemy rocznicę konsekracji naszego kościoła. W tym dniu wręczymy statuetkę św. Wawrzyńca zasłużony parafianom i dokonamy uroczystego poświęcenia drogi procesyjnej. Zapraszamy do uczestnictwa szczególnie na mszy św. o godz. 12.00.
  7. Mamy jeszcze ostatnie miejsca na pielgrzymki do Francji i do Sanktuariów Pomorza, informacje u p. Romy.
  8. Składamy życzenia i wyrazy życzliwości jubilatom, solenizantom i gościom odwiedzającym naszą wspólnotę parafialną.

 

 


Podziel się tym wpisem: