Wyniki wyszukiwania dla:

13 lutego 2022r.

 1. Przeżywamy VI Niedzielę Okresu Zwykłego. Dzisiaj msza o godzinie 18.00 będzie sprawowana w intencji o dobrego męża i dobrą żonę.
 2. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia:

– W poniedziałek (14 lutego) – święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

 1. Zbliża się czas rekrutacji do szkół. Ksiądz Arcybiskup zachęca do posyłania dzieci
  do katolickich przedszkoli oraz szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dla osób zainteresowanych tematem szczegółowe informacje zamieszczone zostały w komunikacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.
 2. Dzisiaj z racji II niedzieli miesiąca ofiary na tacę zbierane są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości oraz pomoc w parafii.
 3. W przyszłą niedzielę po mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych, a po mszy o godzinie 18.00 dla kandydatów do bierzmowania.
 4. Oratorium organizuje warsztaty z fotografii portretowej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z księdzem Maciejem.
 5. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, za zgodą Księdza Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego, zwraca się z prośbą o pomoc w dotarciu do wiernych z informacją o – istniejącym od 1 lipca 2021 roku – ustawowym obowiązku złożenia Deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw przez wszystkich właścicieli i zarządców budynków. Szczegóły na plakacie
 6. Nasza parafianka Kinga walczy o normalne życie, bo urodziła się z SMA – ciężką chorobą o podłożu genetycznym, która objawia się rdzeniowym zanikiem mięśni. Zdrowie dziecka może uratować lek, który kosztuje 9,5 mln złotych! W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz zakupu leku.
 7. Gościom, solenizantom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: