Wyniki wyszukiwania dla:

12 lutego 2023r.

  1. Przeżywamy VI Niedzielę Okresu Zwykłego. Dzisiaj msza o godzinie 18.00 będzie sprawowana w intencji o dobrego męża i dobrą żonę.
  2. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia:

– we wtorek (14 lutego) – święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

  1. Zbliża się czas rekrutacji do szkół. Ksiądz Arcybiskup zachęca do posyłania dzieci do katolickich przedszkoli oraz szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dla osób zainteresowanych tematem szczegółowe informacje zamieszczone zostały w komunikacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.
  2. Dzisiaj po mszy świętej zbieramy ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych, które ucierpiały w wyniku trzęsienia ziemi w Syrii i w Turcji.
  3. W przyszłą niedzielę po mszy o godzinie 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych, a po mszy o godzinie 18.00 dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Młodzież z naszego Oratorium zaprasza w czwartek na Tłusty Czwartek na godzinę, 16.30, a w sobotę na godzinę 15.00 na zabawę ostatkową.
  5. Z dalsza pragnę zapowiedzieć wydarzenie młodzieżowe jakie odbędzie się w naszej parafii. W długi weekend majowy przybędą do nas animatorzy z naszych salezjańskich oratoriów. Od dziś proszę o modlitwę w tej intencji. Dodajmy intencję tego spotkania do naszych wspólnotowych i indywidualnych modlitw.
  6. Staramy się stworzyć program pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Dlatego wszystkie chętne osoby proszę o wypełnienie ankiety, wyłożonej w kruchcie kościoła. Mam nadzieję, że nasza wspólnotowa refleksja zaowocuje uważnym słuchaniem Słowa Bożego i zaangażowaniem apostolskim.
  7. Gościom, solenizantom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 

 


Podziel się tym wpisem: