Wyniki wyszukiwania dla:

12 listopada 2023r.

 1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Ofiary pieniężne zebrane dziś do puszek zostaną przekazane organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz na rzecz Cartias naszej Archidiecezji.
 2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Ubogich. Po mszy świętej odbędzie się zbiórka na cele charytatywne realizowane przez Caritas.
 3. W tym tygodniu obchodzimy następujące wydarzenia i celebracje:
 • w poniedziałek (13 listopada) – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,
 • w środę (15 listopada) – wspomnienie bł. Magdaleny Morano,
 • w czwartek (16 listopada) – święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,
 • w piątek (17 listopada) – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,
 • w sobotę (18 listopada) – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
 1. We wtorek o godz. 19.00 kończymy katechezy neokatechumenalne. Ostania katecheza połączona z celebracją Słowa Bożego, ze względu na obecność księdza biskupa, odbędzie się w parafii św. Arnolda na Redykajnach.
 2. W najbliższy czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 3. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy w przyszłą niedzielę na mszę świętą o godz. 10.30, podczas której zostaną rozdane książeczki do nabożeństwa. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie dla dzieci i ich rodziców.
 4. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy do Oratorium na Cecyliadę – przegląd piosenki w wykonaniu dzieci i młodzieży. Oddając cześć św. Cecylii chcemy także wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy animują śpiew w naszej parafii.
 5. W najbliższą niedzielę w naszej kaplicy w Łupstychu będziemy gościli ks. biskupa Janusza Ostrowskiego.
 6. W tym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Martę Dudko. Ją, zmarłych powierzanych w modlitwie wypominkowej oraz tych, za których modlimy się podczas tej mszy świętej, polecajmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

Podziel się tym wpisem: