Wyniki wyszukiwania dla:

10 października 2022

 1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. Z woli papieża jest to niedziela św. Franciszka, która kończy m-c modlitwy i refleksji nad darem świata stworzonego „Czas dla Stworzenia”. W dniu dzisiejszym do chwały ołtarzy zostanie wyniesiony Artemides Zatti, salezjanin, koadiutor, zasłużony działalnością pośród chorych.

Dzisiaj po mszy o godz. 18.00 i adoracji odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 1. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • W środę (12 października) – wspomnienie bł. Karola Acutisa
 • w czwartek (13 października) – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego
 • w sobotę (15 października) – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
 1. Przyszła niedziela jest dniem papieskim. Z tej okazji do puszek zbierane będą ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.
 3. Z okazji obchodzonego Dnia Papieskiego w dniu 16 października
  o godz. 17.oo w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka odbędzie się koncert papieski „Blask prawdy”, podczas którego wystąpi Chór dziecięco-młodzieżowy z parafii NMP Fatimskiej w Olsztynie. Na ten koncert w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Bliższe szczegóły na plakacie.
 4. Różaniec w miesiącu październiku odmawiamy w naszej parafii codziennie o godzinie 17.20. Dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.40. Natomiast w Łupstychu codziennie o godz. 17.00.
 5. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: