Wyniki wyszukiwania dla:

10 października 2021 r.

 1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą dedykowaną osobie św. Jana Pawła II. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Po mszy o godzinie 18.00 zapraszamy na krótką adorację przygotowaną przez młodzież naszego Oratorium. Także dzisiaj ministranci zorganizowali słodki kiermasz ciast. Pieniądze za zakupione deser przeznaczone są na fundusz ministrancki.
 2. W tym tygodniu obchodzimy następujące wydarzenia i celebracje:
 • We środę (13 października) –  wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego oraz bł. Marii Aleksandriny da Costy.
 • W czwartek (14 października) – ks. abp Józef Górzyński udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
 • W piątek (15 października) – wspomnienie św. Teresy do Jezusa. Jest to także dzień dziecka utraconego. W tej intencji będziemy modlić się podczas nieszporów.
 • W sobotę (16 października) – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 1. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam kandydatów oraz świadków na godz 19.00 w poniedziałek na próbę a w środę na spowiedź świętą.
 2. We wtorek o godzinie 19.00 spotkanie Rady Parafialnej w Oratorium.
 3. W następną niedzielę 17 października na mszę o 11.00 zapraszam dzieci i rodziców, po mszy świętej spotkanie w Oratorium.
 4. Nasze Oratorium wznawia inicjatywy i zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia teatralne oraz krawieckie. Zapisy u ks. Macieja. Podejmiemy też próbę reaktywacji zajęć z języka włoskiego dla dorosłych, chętnych prosimy o zgłaszanie się.
 5. Dziękuję za liczne uczestnictwo w maratonie różańcowym, oraz za pomoc w przeniesieniu kancelarii.
 6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych w kancelarii parafialnej i zakrystii. Przez miesiąc listopad, za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.20 będziemy odmawiać różaniec, a przez cały rok, w każdy I-szy poniedziałek miesiąca będziemy odmawiać różaniec i odprawiać Mszę świętą. Proszę też, aby imiona i nazwiska zmarłych wpisywać w formie mianownika.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 8. Gościom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Podziel się tym wpisem: