Wyniki wyszukiwania dla:

1 października 2023r.

 1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. Dziś zbieramy ofiary na rzecz dwunastoletniego Filipa cierpiącego na zespół wad wrodzonych.
 2. Kalendarz Liturgiczny tego tygodnia wskazuje następujące celebracje:
 • w poniedziałek (2 października) – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów,
 • w środę (4 października) – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
 • w czwartek (5 października) – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Tego dnia przypada również pierwszy czwartek miesiąca. Na mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy młodzież i ministrantów. Będziemy się modlić o nowe powołania do Służby Bożej,
 • w piątek (6 października) przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Serca Jezusowego rozpocznie się o godz. 17.20. W tym dniu zapraszamy także na „maraton różańcowy”, czyli adorację wieczorną, podczas której odmówimy cztery części różańca,
 • w sobotę (7 października) – święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to także pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 zostanie odprawiona dodatkowa msza święta dla kół Żywego Różańca, Salezjanów Współpracowników i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po mszy świętej odbędzie się spotkanie.
 1. Różaniec w październiku odmawiamy w naszej parafii codziennie o godz. 17.20, dla dzieci – w środy i piątki o godz. 16.40, natomiast w Łupstychu codziennie o godz. 17.00.
 2. W przyszłą sobotę rozpocznie się pielgrzymka do Ziemi Świętej. Serdecznie proszę o modlitwę o bezpieczną podróż, przebieg i owoce duchowe dla naszych parafian.
 3. We wtorki i czwartki po mszy świętej wieczornej głoszone są katechezy neokatechumenalne. Zapraszam do udziału.
 4. Za dwa tygodnie (15 października) będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna księdza biskupa Janusza Ostrowskiego. Przygotujmy siebie oraz kościół na to wydarzenie.

Podziel się tym wpisem: